RENKLİ DOĞAL AHŞAP MOBİLYALAR

Sizlere HUMA CONCEPT farkıyla patent aşamasında olan bir ürünümüz R.P.M ’yi sunuyoruz…

R.P.M ürünleri; tamamen, doğa ve insan sağlığıyla dost boyar maddelerin doğal ahşaba tatbik edilmesiyle elde edilmektedir.

R.P.M ürünleri; gerek üretim aşamasında, gerekse ev ve ofislerimizde kullanım aşamasında, üzerinde yaşadığımız kadim dünyamıza ve insan sağlığına tehdit oluşturacak hiçbir toksikolojik ya da kanserojen tehlike oluşturmaz. Dolayısıyla iç mekânlarda (ev-ofis), çocuk odalarında ve restoranlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

R.P.M mantığı; Doğal ahşabın doğal yapısı ve doğal desenini bozmadan ahşabı iç kesitlerine kadar renklendirme mantığıdır. Dolayısıyla iç kısımları da renkli olan ahşap herhangi bir çizilme ya da darbe karşısında çizilen bölgede kötü bir görüntü oluşmayacak ve basit bir zımparalama ile hiçbir zaman yüzeydeki renk ve desen kaybolmayacaktır.Eviniz yada ofisiniz için herhangi bir R.P.M ürünü satın aldığınızda, bir eşyadan ziyade;  İnnovative Görselliği- Sağlığı-Doğayı içinde barındıran, yeryüzünde hiç kimsede bulunmayan sanatsal bir başyapıt almış olursunuz.</p>