Masif Ahşap ile Rustik Dekorasyon

Naturel yaşamın en güzel yansıtıldığı tarzlardan biri de rustik dekorasyondur. Böylelikle yaşam alanlarınızda, doğadan ilhamını alan bir ambiyans yaratabilir, eski ile yeniyi, modern ile antika objeleri  bir arada kullanarak yeni ve farklı bir tarz elde edebilirsiniz.
Rustik dekorasyonun en önemli malzemelerinden biriside masif ahşaptır. Doğayı mekânınıza taşıyabilmek için öncelikle dekorasyonunuzda  ahşap mobilyalar, ahşap tavan ve zemin kaplamaları, ahşap aksesuarların yanında duvarlarınızda rustik tarzı yansıtacak seramik tasarımlar kullanabilirsiniz .
Masif ahşap’ın doğal rengi  koyu olduğundan mobilya ve aksesuar seçimlerinizde  bu da göz önünde bulundurulabilir.
masif rustik 1
masif rustik 2
masif rustik 3
masif rustik 4
Son yıllarda bir çok mobilya mağazasında masif ahşap tasarım yemek grupları boy göstermeye başladı, modern hayatın getirdiklerinin yanında evinde doğal organik bir parçada bulundurmak isteyenler için  masif ahşap tasarımlar güzel bir seçenek olacaktır.
                                

 

Masif ahşap sehpalar evini minimal dekore etmek isteyenlerin tercih edebileceği güzel bir aksesuar. Modern ve doğal görünüşleri ile mekânınıza ferahlık kazandıracak ve misafirlerinizin de ilgilisini üzerine çekecektir.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply