HAKKIMIZDA

Orman Endüstri Mühendisliği akademik eğitimleri ışığında, ahşap malzemeyi doğru işlemek ve doğru kullanmak suretiyle müşterileriyle buluşturmak hedefiyle; elektronik ve haberleşme mühendisliği akademik bilgileri ile bütünleşerek doğru pazarlama yöntemleri sayesinde daha fazla kişi veya kuruma ulaşmak düşüncesiyle girişimcilik ruhunu ön planda tutarak 2012 yılsonunda temelleri atılan firmamız, faaliyetlerine 2013 yılı başlarında hız vermiştir. Orman Endüstri Mühendisi Murat GENÇ ve Elektronik Haberleşme ve Network Mühendisi (MBA) Ömre DURAN ortaklığında yenilikçi fikirleri, kalite farkındalığı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyetlerine hızını arttırarak devam etmektedir.

Özellikle dış mekân ağırlıklı, peyzaj donatısı şeklinde kullanılacak olan, ahşap malzemeden üretilmiş kış bahçesi, kameriye, pergola, veranda, ahşap yapılar, ahşap çit ve korkuluklar, saksı, dış mekan zemin döşemesi (deck), bahçe mobilyaları, kent mobilyaları (banklar, köprü, vb.), ahşap veya alüminyum katlanır ya da sabit tente sistemleri ve katlanır veya sürgülü cam sistemleri gibi ürünlerin tarafımızdan, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en efektif ve estetik şekilde tasarlanarak, titizlikle üretilmesi suretiyle yerlerine uygulanması ve ayrıca dış mekan ürünlerine ek olarak çeşitli iç mekan dekorasyon işlerinin yanında beraber çalıştığımız sanatçılarla tasarlanabilecek her türlü mekâna özel mimari sanatsal tasarımlar da faaliyet alanımızın temelini oluşturmaktadır.

Belirtilen faaliyetlere ek olarak ilgili ürünlerin tüm bakım ve onarım faaliyetleri ile peyzaj tasarım projeleri ve peyzaj projesi uygulamaları konusunda da faaliyet alanlarımızı genişleterek müşterilerimize farklı alanlarda da hizmet verebilmekteyiz.

İlgili iş kolunda, birçok firma faaliyet göstermektedir. Fakat bu firmaların büyük bir çoğunluğu maalesef, doğal ahşap malzemeyi, hammaddenin son ürüne dönüşmesi sürecinde uygulanması gerekli olan kimyasal ve fiziksel işlemlere tabi tutmadan müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu ihmalin doğal bir sonucu olarak, bu tarz hatalı ürünleri tercih eden müşteriler sorunlar yaşamaktadırlar. Bu firmalar aynı zamanda satış sonrası hizmetlere önem vermediklerinden, tüketiciler sorunlarının giderilmesinde muhatap bulamamaktadırlar. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı ilgili müşteri grupları, mimarlar ve inşaat firmaları, ahşap malzeme tercihi konusunda tereddüt yaşamakta veya yerine ikame malzemelerden üretilmiş ürünleri tercih etmektedirler. Faaliyet alanının konusunu oluşturan ürünler ile ilgili; müşteri memnuniyetini kendine hedef edinmiş, ahşap malzemeyi “olması gerektiği gibi” işleyen, ürünler ile ilgili olarak satış sonrası hizmetleri önemseyen firmalara sektörde ciddi şekilde ihtiyaç duyulmaktadır. En temel amacımız, bu ihtiyacı karşılayacak faaliyetlerin tarafımızca gerçekleştirilmesidir.

İşletme ortaklarının edinmiş oldukları iş tecrübeleri, bilgi birikimleri, estetik anlayışları ve yetenekleri birbirini tamamlayan bir durum arz etmektedir. Kaliteli ürün, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti konularında gerekli tüm faaliyetlerin yerine getirilmesi hususunda müşterilerine, istediklerinden çok daha fazlasını sunmayı garanti etmektedirler.

NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ VE NE İSTEDİĞİNİZİ BİLİYORUZ.

GNC AHŞAP ile her şey GönlüNüzCe olsun…