KÖPRÜ, AHŞAP KÖPRÜ

AHŞAP KÖPRÜ

Dış mekânlarda ve bahçelerde; yapay göller, yapay su akıntıları, süs havuzları gibi yapıların üstlerinden geçişi sağlamak maksadıyla veya düz alanlarda görsel güzellikler kazandırmak maksadıyla ahşap malzemelerden yapmakta olduğumuz köprüler peyzaj alanlarında görsel zenginlik sağlamanın yanı sıra işlevsellik bakımından birbirine bağlanması istenen iki yaka arasında konforlu geçişi sağlayan yapılardır.
Çeşitli tasarım ve modellerimizle, ahşap köprü ihtiyaçlarınızda; istenilen ebatlarda beğenilerinize yönelik olarak hizmet vermekteyiz.
Köprü ürünlerimiz; genellikle ithal çam ağaçlarından imal edilmektedir. İsteğe göre özel Afrika ağaçlarından da (sapelli, ıroko, vb.) yapılmaktadır. Fırınlanmış olarak nem oranının %12-16 arasında tercih ettiğimiz ithal çam ağacı isteğe göre kahverengi ve yeşil emprenye edilerek ağacın mantar ve böcek istilasına karşı uzun yıllar koruyucu görev görmesi sağlanır. Ayrıca en iyi ahşap dış cephe boyalarıyla da istenilen renkte boyanıp ahşabın UV ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından uzun yıllar korunması sağlanır.
Köprü ürünlerimiz alan ihtiyaçlarına göre istenen ağaç türleri ile proje ve tasarımlarına uygun olarak, müşterilerimizin beklenti ve isteklerine en uygun koşullarda sunulmaktadır.
Köprü malzemelerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarına uygun olarak atölyede hazırlanır. Yerinde montajı yapıldıktan sonra son rötuş boyası yapılır.
Köprü ürünlerimizi çeşitli modeldeki korkuluklar ile tercih edebilirsiniz. Söz konusu korkuluk modellerini tüm ürünlerimizde kullanılan veya tarafınızdan beğenilmiş olan farklı kaynaklardaki korkuluklardan tercih edebilirsiniz. Ahşap korkulukların yanı sıra dekoratif halatlar ile kombine edilmiş korkuluk modelleri de tercih edilebilmektedir.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply