İç mekanlarda kullanılabilecek ahşap merdiven tasarımları

Butik Masif Merdiven Tasarımları

İç mekanlarda bulunan merdiven modelleri zarif ve dekoratif görünümleriyle evlere farklı bir estetik katıyor.
Evlerin iç tasarımlarında mimarların en çok sıkıntı duydukları  konulardan bir tanesi de ev içi merdiven modellerini nasıl seçecekleridir. Özellikle modern ev tasarımlarında dekorasyonda şıklığın tamamlayıcısı görevini ev içi merdiven modelleri ile gerçekleştirilmektedir.
İç mekan merdiven modelleri seçimleri yapılırken ev iç tasarımında kullanılan malzemeye de dikkat edilmektedir. Ev içinde ahşap kullanılmışsa ahşap merdiven malzemesi kullanımı gerekmektedir. Evlerde tasarlanacak merdiven modelleri genellikle bir üst kata çıkışı en kolay sağlayacak yönde olmalıdır.
Evlerde en şık tasarım olarak dönen merdiven modelleri bilinmektedir. Ama kimi zaman düz merdiven modelleri arasından da seçim yapılabilmektedir. Cam merdiven, beton merdiven, ahşap merdiven, çelik merdiven seçenekleri arasından seçimlerde bulunarak evinizin tasarımını gerçekleştirebilir; farklı görünümler elde edebilirsiniz. Merdivenleri ev dekorasyonunuza yeni yaptırdığınız gibi eski merdiven modellerinizde de değişiklikler gerçekleştirerek evinize yenilik kazandırabilirsiniz.
masif merdiven 1
masif merdiven 2
masif merdiven 3
masif merdiven 4
masif merdiven 5
masif merdiven 6
masif merdiven 7
masif merdiven 8
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply