Montessori Bebek Odası

Sağlıklı ve Doğal Ahşap Mobilyalar

Evimizde çocuklarımızın kendi işlerini kendileri yapabilecekleri ortamlar hazırlayarak kendi kendilerine yetebilme becerilerini ve öz güvenlerini desteklemiş oluruz. Burada öncelik çocuğun hayatını kolaylaştırmaktır. Çocuğun kullanım alanındaki nesneleri çocuğun boyutlarına uygun olarak düzenlemelidir ki çocuk günlük işlerini ya da ihtiyaçlarını tek başına yardım almadan yapabilsin. Evinizin odalarında çocuğunuz için ayrılmış alanlar bulundurulmasına özen gösterilmeli ve bu alanlarda ona ait eşyalara istediği zaman kendi başına ulaşabilmelidir.  Çocuklar bu hazırlanmış ortamda daha mutlu ve başarılı olacak ve bir birey olduğunu hissedecektir.

RPM

Renkli Panel Masif Mobilyalar

Uzun bir çalışmanın emeği olan bu ürün özel bir boyama tekniği ile doğal ahşabı ara kesitine kadar sadece ahşap dokunun izin verdiği bölgeleri boyuyor ve dolayısı ile her bir ağaç parçasının karakteristiğine göre şekil alıyor. Doğal ahşap mobilyalarda yeni çağ başladı, zamanın ötesinde, dünya üzerinde sadece kendine özgü bir renk alan sanatsal mobilyalar.  Yaşam alanlarında şıklığa ve estetiğe değer verenlere…

HUMA CONCEPT

İç dekorasyonda estetik

HUMA CONCEPT doğallığın ve tekilliğin adresidir. Öznelliğini ve karakterini, kullandığımız ağaçların yaşından ve doğal şekillerinden alır. Eşsiz işler, görkemli ve büyüleyici tasarımlar, özel emek, el işciliği ve özel materyaller ile sağlanır.

EKOLOJİK AHŞAP MOBİLYALAR

Sade ve modern tasarımlarıyla doğal ahşap çocuk yatakları, bebek beşikleri ve çocuk odasına özgü aksesuarların sergilendiği yeni internet sitemiz sizlerle buluştu. “MiniG”ler bu tasarımlara bayılacak…

GNC INTERIOR

GNC Ahşap,  kesim ve kurutma prosedürlerini tamamen kendisinin organize ettiği meyveden kesilmiş ve hikayesi olan ceviz, meşe ve dişbudak ağaçlarından niş masa, sehpa, tv ünitesi, aydınlatma v.b iç mekan mobilya tasarımlarının yanında mekanlarda kullanılabilecek ayna, saat, duvar objeleri ve sanatsal  tasarım aksesuarların üretimini de yapmaktadır.

GNC GARDEN

Dış mekan yapısal ahşap ürünlerinin mekânınıza göre tasarlanması ve uygulamasının yanında Dış Mekan Ahşapların Bakım ve Onarımı yapılmaktadır.

GNC ART SOLUTIONS

Beraber çalıştığımız sanatçılar ve butik atölyeler ile oteller, iş ve alışveriş merkezleri, restoranlar, cafeler ve özel konut projeleri; kısacası tüm yaşam alanları için sanatsal çözümler sunmaktayız.

© Copyright - GNC Wood Design- All rights Reserved