Ahşap-Metal Garaj

Garaj, otomobil ve benzeri taşıtların konulduğu, araçları güneş ışınlarından ve her türlü hava şartlarından koruyan yerdir.

Garaj ürünü; yapı içlerinde veya binalara bağlanmış olan ya da bağımsız olarak tek başına yapılabilmektedir. Çatısı kapalı izolosyonlu, tente/branda uygulamalı veya polikarbonat uygulamalı olarak tercih edilebilmektedir.

Garaj ürünü, müşteri isteğine bağlı olarak ahşap veya metal malzemelerden tasarım ve üretimi yapılabilmektedir.

Ahşap Garaj ürünlerimiz genellikle ithal çam ağaçlarından imal edilmektedir. İsteğe göre özel Afrika ağaçlarından da (sapelli, ıroko, vb.) yapılmaktadır. Fırınlanmış olarak nem oranının %12-16 arasında tercih ettiğimiz ithal çam ağacı isteğe göre kahverengi ve yeşil emprenye edilerek ağacın mantar ve böcek istilasına karşı uzun yıllar koruyucu görev görmesi sağlanır. Ayrıca en iyi ahşap dış cephe boyalarıyla da istenilen renkte boyanıp ahşabın UV ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından uzun yıllar korunması sağlanır.

Garaj ürünlerimiz istenilen ebatlarda özel proje ve tasarım çalışması yapılarak, müşterilerimizin beklenti ve isteklerine en uygun koşullarda sunulmaktadır.

Garaj malzemelerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarına uygun olarak atölyede hazırlanır. Yerinde montajı yapıldıktan sonra son rötuş boyası yapılır.

Garaj ürünlerimizde  seperatör veya payanda gibi farklı direk elemanları ile tercihinize göre kombine edebilirsiniz.

GR-002- Blakaut Tenteli Ahşap Garaj

GR-004- Blakaut Tenteli Kavisli Ahşap Garaj

GR-004- Blakaut Tenteli Kavisli Ahşap Garaj

gncahsap_ahsapgaraj

GR-007- Ahşap Garaj

GR-007- Ahşap Garaj

GR-008- Metal Garaj Tasarım

GR-008- Metal Garaj Tasarım

GR-008- Metal Garaj Tasarım

GR-008- Metal Garaj Tasarım