AHŞAP SAKSI

Saksı ürünlerimiz, istenilen ebatlarda ve istenilen tasarımlarda müşterilerimize sunulmaktadır. Bu konuda tasarım ve ebat sınırlaması bulunmamaktadır. Saksı ürünlerinin tasarımında; kullanım şekli, kullanım amacı ve müşteri istekleri belirleyici olmaktadır. Örneğin içerisine direk toprak konularak bitki uygulaması yapılacak ise saksıların içerisine sıvı membran sürülerek, ağacın ömrünün uzatılması ve saksı içerisine konacak bitkinin böceklenmesinin önlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca bu şekildeki uygulamalarda müşterilerimizin isteklerine göre saksılarımızın içerisine özel keçelerde uygulayabilmekteyiz. Eğer ki ahşap saksı içerisine konacak bitkinin plastik saksısı mevcut ise ve bu şekilde uygulanacak ise sıvı membran uygulanmasının yapılması gerekmemektedir. Böylece daha ekonomik ürün sunmak mümkün olabilmektedir.

Saksı ürünlerimiz genellikle ithal çam ağaçlarından imal edilmektedir. İsteğe göre özel Afrika ağaçlarından da (sapelli, iroko, vb.) yapılmaktadır. Fırınlanmış olarak nem oranının %12-16 arasında tercih ettiğimiz ithal çam ağacı isteğe göre kahverengi ve yeşil emprenye edilerek ağacın mantar ve böcek istilasına karşı uzun yıllar koruyucu görev görmesi sağlanır. Ayrıca en iyi ahşap dış cephe boyalarıyla da istenilen renkte boyanıp ahşabın UV ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından uzun yıllar korunması sağlanır.

Ayrıca yapılacak olan saksılar isteğe bağlı olarak armuzlu, tomruk lambrili veya sekizgen modelde hazırlanabilmektedir.

Saksı ürünlerimiz, tercih edilen ağaç türünde, belirlenen özelliklerde ve istenen modelde üretilerek hazır halde müşterilerimize sunulmaktadır.

AS-001- 30x40x50 cm Sapelli Saksı

AS-002-40x100x50 İroko Saksı

AS-003-100x100x50 İroko Saksı

AS-004-100x100x60 Armuzlu İroko Saksı

AS-005-100x100x60 İkili Saksı Bank

AS-006- Özel Ölçü İkili Ahşap Saksı Bank (İthal Çam)

AS-007- Sekizgen Ahşap Saksılı Bank Tasarım

AS-007- Sekizgen Ahşap Saksılı Bank Tasarım

AS-007- Sekizgen Ahşap Saksılı Bank Uygulama

AS-008- Ahşap Saksılı Bank Tasarım

AS-008- Ahşap Saksılı Bank Tasarım

AS-009- Özel Ölçü Cafe Tipi Saksı Modelleri

AS-009- Özel Ölçü Cafe Tipi Saksı Modelleri

AS-009- Özel Ölçü Cafe Tipi Saksı Modelleri

gncahsap_armuzlu-iroko-saksi4-2

AS-010- Özel Ölçü Armuzlu İroko Saksı

AS-010- Özel Ölçü Armuzlu İroko Saksı