AHŞAP ÇİTLER VE KORKULUKLAR

Ahşap Çit / Korkuluk

Ahşap çit ve korkuluk ürünleri; bahçe alanlarının sınırlandırılması, sınırlandırılması istenen alanların dekoratif görsellik kazandırılması ve güvenlikli alan oluşturulması maksadıyla tercih edilen, farklı modellerde ve farklı ağaç türlerinden üretilen malzemelerdir.
Çit ve korkuluk ürünlerimiz genellikle ithal çam ağaçlarından imal edilmektedir. İsteğe göre özel Afrika ağaçlarından da (sapelli, ıroko, vb.) yapılmaktadır. Fırınlanmış olarak nem oranının %12-16 arasında tercih ettiğimiz ithal çam ağacı isteğe göre kahverengi ve yeşil emprenye edilerek ağacın mantar ve böcek istilasına karşı uzun yıllar koruyucu görev görmesi sağlanır. Ayrıca en iyi ahşap dış cephe boyalarıyla da istenilen renkte boyanıp ahşabın UV ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından uzun yıllar korunması sağlanır.
Çit ve korkuluk ürünlerimiz istenilen ebatlarda özel proje ve tasarım çalışması yapılarak, müşterilerimizin beklenti ve isteklerine en uygun koşullarda sunulmaktadır.
Çit ve korkuluk malzemelerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarına uygun olarak atölyede hazırlanır. Yerinde montajı yapıldıktan sonra son rötuş boyası yapılır.
Çit ve korkuluk modelleri konusunda, firmamızın sunmuş olduğu çit ve korkuluk modellerinden veya çeşitli ürünlerimizde uygulanmış olan modellerden tercih yapılabileceği gibi, müşterilerimiz tarafından tasarlanan veya farklı kaynaklar vasıtasıyla tarafımızdan talep edilecek ürünlerin de imalatı gerçekleştirilmektedir.
Çit ve korkuluk ürünleri, sert zemin üzerine montaj edilebileceği gibi, toprak zemin üzerine kazık çakma şeklinde de montaj edilebilmektedir.
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply